Pure Diamond | Jak ujarzmić niesforne włosy?
15187
post-template-default,single,single-post,postid-15187,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,show_loading_animation,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Jak ujarzmić niesforne włosy?

Jak ujarzmić niesforne włosy?

Puszące się, trudno układające włosy to problem niejednej z nas. Często dostępne w sklepach kosmetyki czy domowe sposoby okazują się niewystarczające do ich pielęgnacji. Z pomocą przychodzą specjalistyczne zabiegi dostępne w salonach kosmetycznych. Dziś opowiemy Wam co nieco o jednym z nich.

To Protokół Dyscyplinujący od Kerastase, który jest najmocniejszym kosmetykiem dyscyplinującym stworzonym do tej pory przez firmę.

W skład zabiegu wchodzi długotrwała pielęgnacja Discipline czyli mocno skoncentrowany produkt pielęgnacyjny aktywowany przy pomocy wysokiej temperatury, który pokrywa włókno włosów, a co za tym idzie – zapewnia ich intensywną odbudowę na długi czas. Drugi element to odbudowująca pielęgnacja pro – keratynowa – profesjonalny produkt do pielęgnacji gwarantujący natychmiastową gładkość oraz odbudowę.

By dodatkowo przedłużyć trwałość zabiegu, warto wyposażyć się w kosmetyki z serii Discipline. W skład zestawu wchodzi kąpiel oraz balsam dyscyplinujące i spray Fluidissime, który nie tylko zapobiega puszeniu, lecz także chroni przed wysoką temperaturą.