Pure Diamond | Fryzury które optycznie wyszczuplają twarz
15161
post-template-default,single,single-post,postid-15161,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,show_loading_animation,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Fryzury które optycznie wyszczuplają twarz

Fryzury które optycznie wyszczuplają twarz

Być może nie każda z nas o tym wie, lecz twarz wyszczuplić można optycznie nie tylko przy pomocy makijażu lecz również…fryzury. Oto kilka naszych propozycji.

Panuje zasada, że osoby o okrąglejszej twarzy najlepiej wyglądać będą we fryzurach krótkich oraz średnich o długości mniej więcej tuż za ucho. Najgorzej prezentują się one natomiast w długich, prostych włosach, które jedynie nadają sylwetce masywności. Zrezygnować powinno się również z gładko zaczesanego końskiego ogona.

Dobrze sprawdzą się tutaj natomiast wszelkiego rodzaju upięcia oraz fale opadające na boki (nie powinny być to jednak loki oraz fale w stylu retro – te poszerzają twarz).

Inną propozycją jest kombinacja kobiecej góry oraz znacznie krótszych boków oraz tyłu. W takiej fryzurze nie tylko będziemy wyglądały na szczuplejsze – dodamy włosom objętości a sobie – kilka centymetrów.

Osoby o okrągłej twarzy korzystnie będą wyglądać również w tak zwanym przedłużonym bobie z długą, zaczesaną na bok grzywką.