Pure Diamond | Fryzury ślubne
14889
post-template-default,single,single-post,postid-14889,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,show_loading_animation,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Fryzury ślubne

Fryzury ślubne

Wielkimi krokami zbliża się ślub – jeden z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Wszystkie chcemy wówczas wyglądać naprawdę wyjątkowo. Jakie fryzury najlepiej sprawdzą się podczas tej wyjątkowej uroczystości?

Zdecydować możemy się na naturalny look w postaci rozpuszczonych włosów. Wyprostujmy je lub też zróbmy delikatne fale. Warto upiąć je przy pomocy ozdobnej spinki lub włożyć w nie ulubiony kwiat.

1

 

Równie dobrze wyglądać będzie niski kok, który modny jest od kilku sezonów. Dla urozmaicenia tej fryzury, na głowę założyć możemy toczek lub ozdobną opaskę.

2

Wiele przyszłych panien młodych wybiera również fryzury półupięte – z częścią włosów spiętych, a resztą kosmyków luźno spływających po twarzy.

3

Bardzo popularnym ślubnym uczesaniem są warkocze. Możliwości tutaj jest wiele: może być to zarówno jeden gruby warkocz, jak i kilka mniejszych.

4

Przyszłe panny młode coraz częściej decydują się także na dodatek w postaci wianków, które nadają fryzurze lekkiego, kobiecego charakteru.

5