Pure Diamond | Idealny makijaż na dzień
15011
post-template-default,single,single-post,postid-15011,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,show_loading_animation,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Idealny makijaż na dzień

Idealny makijaż na dzień

O ile w makijażu wieczorowym możemy nieco poszaleć i nałożyć ciemniejsze cienie czy szminkę, o tyle make-up na porę dzienną powinien być subtelny i delikatny. Co będzie nam potrzebne do jego wykonania?

Zanim na twarz nałożymy jakiekolwiek kolorowe kosmetyki, oczyścić musimy naszą skórę i nałożyć krem do twarzy dopasowany do naszego typu cery. Warto także zaaplikować specjalną bazę pod podkład, które nie tylko wygładzi naszą skórę, lecz również ułatwi jego późniejszą aplikację.

Jeżeli chodzi o cienie, które najlepiej pasować będą do makijażu dziennego to są to zarówno brązy, odcienie złota, jak i koloru brzoskwiniowego. W celu rozświetlenia oka, na powiekę nałożyć można również odrobinę cienia w metalicznym odcieniu. W make-up’ie na dzień zapominamy zarówno o ciemnej kresce, jak i eyelinerze.

By nasze oczy stały się wyraźniejsze, warto również zadbać o podkreślenie brwi przy pomocy specjalnych cieni lub kredki.

Do wykończenia makijażu zastosujmy puder transparentny. Nasze policzki podkreślić możemy przy pomocy bronzera lub różu.

Nie zapominajmy również o ustach. Nałóżmy na nie błyszczyk lub pomadkę w pastelowym odcieniu.