Pure Diamond | Jak nakładać róż do policzków?
14996
post-template-default,single,single-post,postid-14996,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,show_loading_animation,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Jak nakładać róż do policzków?

Jak nakładać róż do policzków?

Prawidłowo nałożony róż do policzków jest w stanie wyregulować kontur naszej twarzy, podkreślić jej naturalny koloryt i nadać jej uroku i świeżości. W jaki sposób powinno się go aplikować? Mamy dla Was kilka przydatnych porad!

Do aplikacji różu najlepiej jest używać okrągłego, lekko spłaszczonego na czubku pędzla. Odradzamy dołączone do opakowań puszki czy aplikatory – w większości przypadków są one nieprecyzyjne i zostawiają na skórze mało estetyczne plamy.

Aplikując róż, nie uśmiechajmy się – w czasie uśmiechu podnoszą się policzki, a co za tym idzie – gdy nałożymy wówczas róż, jego linia obniży się kiedy przestaniemy się uśmiechać

Róż nakładajmy z umiarem – najpierw nabierzmy odrobinę produktu, a następnie otrzepmy pędzel o brzeg dłoni. Aplikację kosmetyku zaczynajmy od skroni tak, aby najgrubsza jego warstwa znalazła się pod linią włosów. Gdy nałożymy go zbyt dużo, nadmiar zetrzyjmy gąbką do podkładu lub mocniej przypudrujmy twarz.

Po aplikacji różu rozetrzyjmy kontury tak, aby miejsca, które zostały nim muśnięte nie odznaczały się.

Jeżeli mamy owalną twarz, róż nałóżmy wzdłuż kości policzkowych oraz na skroniach, gdy szeroką, muśnijmy nim wystające części żuchwy oraz miejsca od skroni do środka policzków, gdy natomiast jesteśmy posiadaczkami ostrych rysów twarzy – kości policzkowe, nos oraz brodę.

Ten wpis został opublikowany w k