Pure Diamond | Jak używać suchego szamponu?
15137
post-template-default,single,single-post,postid-15137,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,show_loading_animation,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Jak używać suchego szamponu?

Jak używać suchego szamponu?

Chcecie żeby Wasze włosy wyglądały świeżo i perfekcyjnie, ale nie macie czasu ich umyć? Z pomocą przychodzą suche szampony!

Jeśli zdecydowałyśmy się na suchy szampon w spray’u, musimy mocno potrząsnąć puszkę i spryskać pasma u nasady w odległości około 20 centymetrów od głowy, a następnie wmasowywać przez kilkanaście sekund. Na naszej głowie pojawił się biały nalot? To normalne przy aplikacji tego typu specyfiku – wystarczy, że nadmiar ściągniemy przy użyciu szczotki. Jeśli wybrałyśmy natomiast suchy szampon w pudrze, wystarczy, że wetrzemy go opuszkami palców u nasady włosów.

Suchy szampon daje nam efekt odświeżenia fryzury, lecz także sprawia, że nasze pasma nabierają objętości – są uniesione od nasady i sprawiają wrażenie gęstszych.

Suchy szampon posiada również nieco bardziej niestandardowe zastosowania – utrwala on efekt prostowania i kręcenia włosów, odzwyczaja skórę od nadmiernej produkcji sebum, a gdy zdecydujemy się na jego kolorową wersję, skutecznie ukryjemy odrost.