Pure Diamond | Jak wybrać odcień błyszczyka?
15050
post-template-default,single,single-post,postid-15050,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,show_loading_animation,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Jak wybrać odcień błyszczyka?

Jak wybrać odcień błyszczyka?

Wybór odpowiedniego błyszczyka nie jest tak łatwy, jak mogłoby się wydawać. Kupując tego typu produkt, kierować powinnyśmy się nie trendami czy tym, co wygląda dobrze na koleżance, lecz naszą karnacją.

Brunetki wybierać powinny błyszczyki w odcieniu czerwieni wpadającej brąz lub złamanej fioletem oraz burgundowe, malinowe i czekoladowe.

Szatynki najlepiej wyglądać będą w rudościach oraz odcieniach jasnobrązowych i brzoskwiniowych.

Blondynki wybierać powinny pomarańcze, odcienie różu i koralowe czerwienie.

Panie o rudych włosach natomiast, najkorzystniej prezentować będą się w brunatnych różach, odcieniach rdzawych i ceglastoczerwonych oraz beżach wpadających w pomarańcz.

Odcienie błyszczyku dobierać możemy również pod kątem pory roku. Jako, że wiosną i latem nasze usta są odrobinę jaśniejsze, najlepiej wybierać wówczas odcienie koralowe, jasnoróżowe i brzoskwiniowe, które doskonale rozświetlają naszą cerę.

Na okres jesienno – zimowy warto wybrać natomiast błyszczyki o nieco ciemniejszych kolorach, jak brąz czy ciemny róż.

Błyszczyk warto dopasować także do używanego przez nas różu do policzków, dzięki czemu oba kosmetyki będą się wzajemnie uzupełniać.