Pure Diamond | Makijaż na upalne dni
15167
post-template-default,single,single-post,postid-15167,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,show_loading_animation,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Makijaż na upalne dni

Makijaż na upalne dni

Za oknem upał. Na jaki makijaż zdecydować się w gorące dni tak, by wyglądał on efektownie i nie spłynął pod wpływem wysokiej temperatury?

Najlepiej zdecydować się na delikatny, pastelowy makijaż wykonany przy pomocy lekkich, transparentnych kosmetyków. Twarz pokryjmy cienką warstwą pudru lub podkładu. Bardzo dobrze sprawdzą się tutaj również kremy koloryzujące, które bardzo delikatnie korygują odcień naszej cery.

Jeżeli chodzi o cienie i tusze do rzęs, warto postawić na te wodoodporne, które nie zmyją się pod wpływem potu czy kontaktu z wodą. W upalne dni na usta nałóżmy mocno nawilżającą szminkę wyposażoną w specjalne filtry chroniące przed działaniem promieni słonecznych. Równie dobrym rozwiązaniem będzie błyszczyk o pastelowym odcieniu.

W czasie gorących dni warto w torebce mieć chusteczki do demakijażu i bibułki matujące. Te drugie mogą się okazać potrzebne w szczególności właścicielkom cery mieszanej i tłustej, która pod wpływem wysokich temperatur ma tendencję do mało estetycznego świecenia się.