Pure Diamond | Manicure tytanowy – co i jak?
15140
post-template-default,single,single-post,postid-15140,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,show_loading_animation,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Manicure tytanowy – co i jak?

Manicure tytanowy – co i jak?

W ostatnich latach ogromną popularnością cieszyły się paznokcie hybrydowe oraz żelowe. Ostatnio jednak coraz głośniej jest o tak zwanym manicurze tytanowym, który w Stanach Zjednoczonych znany jest już od prawie dekady.

Jak przebiega tego typu zabieg? Najpierw płytkę paznokcia matowi się pilnikiem, a następnie maluje specjalnym klejem. Kolejny etap to zamoczenie paznokci w proszku o kolorze, który chcemy uzyskać na płytce (wybierać możemy z ponad 300 barw). Odcień ten zmienia się jednak nieco po nabłyszczeniu, na przykład z neonowego różu na pudrowy. Do wykonania tego typu manicure’u nie używa się lampy UV.

Manicure tytanowy posiada cały szereg zalet: zabieg trwa jedynie 45 minut, gwarantuje naturalną grubość paznokcia, wzmocnienie naturalnej płytki paznokciowej oraz trwałość od 4 aż do 6 tygodni.

Kosmetyki wykorzystywane do wykonania tego typu manicure’u są w pełni bezpieczne. Zawierają między innymi witaminę E, wapń oraz tytan, które wzmacniają i odżywiają nasze paznokcie.