Pure Diamond | Paznokciowe szaleństwo
14704
post-template-default,single,single-post,postid-14704,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,show_loading_animation,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Paznokciowe szaleństwo

Paznokciowe szaleństwo

Znudził Wam się tradycyjny, jednokolorowy manicure, jaki wykonujecie od lat? A co powiecie na odrobinę szaleństwa na Waszych paznokciach? Zdobienia 3D, kolczykowanie, a może Russian Style – oto krótki przewodnik po najciekawszych metodach zdobienia paznokci dostępnych w salonie Pure Diamond.

Dzięki zdobieniu 3D, czyli trójwymiarowym, na naszych paznokciach pojawią się nawet najbardziej fantazyjne wzory. Mogą być to zarówno kwiatki, jak i gwiazdki, serduszka, słoneczka czy też jakikolwiek inny kształt, jaki przyjdzie nam do głowy. Ich wypukłość zależy jedynie od naszych preferencji. Tego typu zdobienie najczęściej stosuje się na paznokciach akrylowych wykorzystując akryl plastyczny.

a

Kolczyki w paznokciach? Czemu nie! Bez obaw – nie zakłada się ich na naturalną płytkę paznokcia, lecz na tips. Przy pomocy niewielkiego wiertełka nawierca się dziurkę tuż przy krawędzi paznokcia, maluje go na dowolny kolor, a na końcu zakłada wybrany przez klientkę kolczyk, zaciska i gotowe! Bez obaw – to zabieg całkowicie bezbolesny. Nie zaleca się go jedynie osobom posiadającym łamliwe paznokcie.

b

 

Russian Style to natomiast styl zdobienia paznokci, który charakteryzuje się długim rozmiarem i kształtem szpicowatym lub też migdałkowatym. Jeżeli zdecydujemy się na niego, na naszych pazurkach pojawią się marmurkowe motywy tworzone przy użyciu akrylowych lub kolorowych farbek, czarnego linera lub też akrylu. To styl w sam raz dla miłośniczek intensywnych barw – spotykamy tam bowiem połączenia czerwieni z czernią, różu z czernią czy też zieleni z czernią, które wzbogaca się przy pomocy bulionu, brokatu, cyrkonii czy trójwymiarowych wzorów geometrycznych czy zdobień np. w formie kwiatków. Pełne szaleństwo!

DSC02806