Pure Diamond | Regeneracja skóry twarzy
15155
post-template-default,single,single-post,postid-15155,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,show_loading_animation,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Regeneracja skóry twarzy

Regeneracja skóry twarzy

Przez ostatnie kilka dni nakładałaś na twarz mocny makijaż i twoja skóra jest nieco przesuszona i zmęczona. Pora zatem na regenerację!

Wracając z imprezy, nie zawsze pamiętamy o starannym demakijażu. Warto zatem powtórzyć go rano. Wzbogacić możemy go oliwą z oliwek, która nie tylko usuwa zanieczyszczenia, ale również nawilża skórę.

Równie ważne jest nawilżenie twarzy. Dobrym pomysłem będzie nawilżająca maseczka. Zdecydować możemy się na jeden z gotowych produktów lub wykonać preparat samodzielnie. Potrzebny będzie nam jogurt naturalny oraz ogórek. Kroimy go, zgniatamy, mieszamy oba składniki i nakładamy na twarz na 20 minut. Po zabiegu nasza skóra będzie miękka i gładka.

Kolejnym etapem jest złuszczanie. W tym celu użyjmy delikatnego peelingu, który usunie zanieczyszczenia, złuszczy martwy naskórek i sprawi, że nasza skóra nabierze świeżego wyglądu.

Po nałożeniu mocnego makijażu wyskoczył Ci wyprysk na twarzy? Zdecyduj się na produkty, które w swoim składzie zawierają siarkę lub olejek z drzewa herbacianego.

Jeżeli dzień wcześniej nosiłyśmy mocny makijaż, kolejny warto spędzić bez niego. Dzięki temu nasza skóra będzie miała możliwość w pełni się zregenerować.