Pure Diamond | Różne oblicza koka
15198
post-template-default,single,single-post,postid-15198,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,show_loading_animation,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Różne oblicza koka

Różne oblicza koka

Kok to ponadczasowa, kobieca fryzura, w której do twarzy będzie każdej z nas. Oto kilka propozycji, jak w fantazyjny sposób go upiąć.

Wysoki kok

Tego typu koi nadaje się w szczególności do bardzo eleganckich stylizacji. Eksponuje on twarz i łagodzi nasze rysy. Dzięki niemu wydłużymy również optycznie naszą sylwetkę.

Niski kok z loków

By go wykonać, pofalowane uprzednio loki podzielić należy na trzy pasma – dwa boczne oraz jedno środkowe. Pasma boczne luźno skręćmy i połączmy z tyłu głowy, a całość zepnijmy przy pomocy ozdobnej spinki.

Niski kok z kucyka

Aby wykonać tego typu efektowny kok, nasze włosy musimy najpierw spiąć w koński ogon. Następnie, poszczególne pasma zawińmy w górę wokół nasady i przypnijmy przy pomocy wsuwek.

Kok z warkoczem

Warkocz sprawi, że cała fryzura nabierze oryginalnego charakteru. Tego typu fryzurę wykonać można na wiele różnych sposobów. Jednym z nich jest wplecenie drobnych warkoczy wykonanych z boku głowy w niski kok z tyłu. Nadało to całości wyglądu efektownego koszyczka.