Pure Diamond | Trwałe prostowanie włosów
15174
post-template-default,single,single-post,postid-15174,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,show_loading_animation,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Trwałe prostowanie włosów

Trwałe prostowanie włosów

Która z nas nie marzy o idealnie gładkich, lśniących włosach bez użycia prostownicy, która może mocno zniszczyć nasze pasma? Oto krótki przegląd najpopularniejszych metod trwałego prostowania pasm.

Trwała prostująca

Metoda ta opiera się o identyczną technikę, jaką stosuje się w przypadku trwałej ondulacji. Polega ona na rozbiciu i zmiane lokalizacji mostków dwusiatczkowych w strukturze włosa (odpowiadają one za to, czy nasze pasma są kręcone czy też proste). Do wykonania zabiegu niezbędne są specjalne preparaty chemiczne, w skład których wchodzi utrwalacz oraz płyn prostujący

Metoda japońska

Również opiera się ona o chemiczną zmianę struktury włosa. Po zakończonym zabiegu włosów nie należy moczyć przez dwie doby. Ich farbowanie zaleca się po około dwóch miesiącach. Metoda japońska nie powinna być stosowana na włosach zniszczonych, suchych oraz rozjaśnianych.

Keratynowe prostowanie włosów

Opiera się ona o wprowadzanie keratyny w strukturę włosa. Jako, że stanowi ona ich naturalny składnik, nie powoduje uszkodzeń, a po zapobiegu włosy są odżywione, sprężste i wygładzone. Jego rezultaty utrzymują się od 3 do 6 miesięcy. Stosować można go na włosach każdego rodzaju, nawet tych bardzo zniszczonych.

Tego typu zabieg wykonać możecie również w naszym Salonie. Jego cena waha się od 350 do 550 złotych.