Pure Diamond | Woda termalna – wakacyjny niezbędnik
15095
post-template-default,single,single-post,postid-15095,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,show_loading_animation,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Woda termalna – wakacyjny niezbędnik

Woda termalna – wakacyjny niezbędnik

Woda termalna stanowi doskonałe ukojenie dla podrażnionej i wrażliwej skóry. To także świetny patent na nawilżającą pielęgnację i odświeżenie skóry w upalny dzień. Oto kilka przydatnych informacji na jej temat.

1. W jaki sposób należy stosować wodę termalną? Rozpylamy jej cienką warstwę, zostawiamy na około 2 – 3 minuty i delikatnie osuszamy twarz przy pomocy chusteczki. Używać możemy jej zarówno na twarz, jak i szyję oraz dekolt.

2. Może być ona stosowana zarówno przez posiadaczki skóry wrażliwej, nadwrażliwej, jak i podrażnionej oraz alergicznej.

3. Ukoi także skórę nadmiernie wysuszoną, łuszczącą się, podrażnioną w wyniku trądziku różowatego oraz atopowego zapalenia skóry.

3. Doskonale nadaje się także to stosowania na skórę tymczasowo podrażnioną – na skutek oparzeń słonecznych, w czasie kuracji dermatologicznych czy po wszelkiego rodzaju chirurgicznych zabiegach.

4. Możemy ją również stosować na co dzień – w podróży, po depilacji, makijażu czy wysiłku fizycznym.

5. Cena wody termalnej waha się od około 20 do około 50 złotych. Znajdziemy ją w większości aptek i sklepów kosmetycznych.